Gouden armband met Shukr,Sabr en Tawakkul

27 april 2022 Uit Door SIMENieuwerkerk

Nieuw 18 karaats vergulde armbandje met de teksten in het arabisch Sabr, Shukr en Tawakkul erin gegrafeerd. Prachtig sieraad om cadeau te doen aan een jonge zuster, zus  dochter, vrouw of je moeder.

Startbod: 75 euro